Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 14 października 2014

Kibicujemy (408)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!

Dawno nie zaglądaliśmy do Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej, pracujących nad komiksem "Cel shading". Raport ze stanu prac zdaje scenarzysta i pomysłodawca komiksu:
Kuba Ryszkiewicz: Prace nad moim komiksem "Cel shading", który coraz bardziej zaczyna nazywać się "Nie przebaczaj" zbliżają się powoli ku końcowi. Do narysowania pozostało jeszcze kilkanaście stron i mam nadzieję, że do końca roku uda nam się z nimi uporać. Komiks będzie miał trochę ponad 70 stron. Na tę chwilę mamy skończonych 52 plansze. 

Nasza współpraca z Marianną jest w zasadzie bezproblemowa, co oczywiście nie oznacza, że nie dochodzi od czasu do czasu do różnicy zdań, ale mam wrażenie, że im bliżej końca, tym więcej w nas entuzjazmu.

"Nie przebaczaj" jest mrocznym easternem osadzonym na kresach wschodnich w okresie dwudziestolecia międzywojennego. To pierwszy tom (z dwóch) historii Tadeusza i jego rodziny. Oryginalny tytuł miał sugerować branie tła historycznego i samej opowieści w pewien nawias - tak formalny, jak gatunkowy. Mam ogromną nadzieję, że komiks ukaże się drukiem - rozmowy z wydawcami wydają się dawać na to duże szanse.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec

Brak komentarzy: