Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Kibicujemy (392)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Ciśnie sobie powolutku "Prestidigitatora" Sławek Lewandowski i - jak sam twierdzi - trochę towaru już ma, w związku z czym dzieli się tym dobrem z Czytelnikami Ziniola, dając od siebie kilka słów i pokazując również co nieco... 
Sławek Lewandowski: Ślepota ludzka nie zna granic – jak można nie widzieć magii, która dookoła nas się kręci? Ona jest wszędzie – w lodówce, w garażu, w kotłowni... pod budką z piwem też jest jej sporo – trzeba tylko wyczuć chwilę, by ją capnąć. Kto capnie i w kieszeń wsadzi ten zrozumie, że warto żyć. 
Mój komiksowy magik to typ, który chce ukarać ludzi za brak wiary w magię. Jak można dotkliwie ukarać ludzi? Na przykład pieniąchy im zabrać!!! Bez pieniąchów płaczą. Jak je który ma, to chodzi napuszony, a jak straci – skrzydełka opadają, uśmiech z gębusi znika, pojawia się smutek i nostalgia. Trzeba zrobić więc szybki wjazd na bank – zwinąć im kasę i zniknąć. To takie proste. 
Niech płaczą. 
Może się jednak poodwraca w łepetynach paru gościom.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Sławek Lewandowski

Brak komentarzy: