Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 20 lutego 2009

Różności

Autor: Dominik Szcześniak

* Tajemnicze wydawnictwo Mroja Press, o którym informowaliśmy wczoraj, w najbliższych planach ma wydanie m.in. komiksów: "Łajka" Nicka Abadzisa oraz "Mały świat Golema" Joanna Sfara, którego polską wersję okładki prezentujemy poniżej. Nowy zawodnik na polskim rynku komiksowym w pewnych miejscach w sieci dawał już znać o sobie, natomiast w pełni zaprezentuje się Czytelnikom za dni parę.


* Ta wiadomość już od kilku dni nie jest świeża, lecz warto powielać ją w nieskończoność w różnych miejscach: KRL na blogu Kultury Gniewu rozpoczął publikację swojego najnowszego komiksu - pierwsze plansze pierwszego odcinka, zatytułowanego "Wąż, szeptucha i stary kredens" porażają znakomitym klimatem. Na temat swojego komiksu oraz m.in. powodów, dla których zdecydował się na jego publikację w sieci Karol opowiada tutaj. Z kolei w tym miejscu, zainspirowany tym wydarzeniem Marek Turek rozmyśla nad publikacją komiksów w formie e-komiksów.

Świat się kończy?
Czy zaczyna?

Brak komentarzy: