Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 27 lipca 2015

Kibicujemy (422)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!

Dzisiaj w programie: Kajetan Wykurz z ważnymi doniesieniami na temat komiksu "Portal".

Kajetan Wykurz: Oto nadszedł kolejny ważny moment dla komiksu "Portal". Po pojawieniu się w Internecie, przyszła pora na wersję papierową. Właśnie trwa akcja crowdfundingowa, mająca na celu zebranie funduszy  na wydanie komiksu. Jeśli nam się uda, pierwszy tom papierowego "Portalu" ujrzy światło dzienne na MFKiG, czyli w październiku. Naszym wydawcą będzie Gindie.pl, które na swoim koncie ma już m.in.: papierową wersję "Kija w dupie" Konrada "Koko"
Okońskiego. 
Jeśli kibicujecie "Portalowi" na papierze, koniecznie wesprzyjcie nasz projekt na wspieram.to, lub dajcie znać innym o naszej akcji. Czasu jest coraz mniej, więc każda złotówka się liczy. Dla wspierających przewidziane są liczne nagrody. 
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Piotr Nowacki

Brak komentarzy: