Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

niedziela, 26 października 2008

Dwie różności

Autor: Dominik Szcześniak

Pierwsza informacja tylko z pozoru nie jest związana z komiksami. Otóż, chodzi o to, że zespół T.Love przygotował kompilację swoich największych hiciorów, wzbogaconą dwoma nowymi kawałkami. Jednym z nich jest "Love, love, love", do którego
teledysk można już podziwiać w sieci. Teledysk zrealizował Krzysztof Ostrowski, a występuje w nim m.in. Szymon Holcman z Kultury Gniewu. Tak więc robi się nam trochę komiksowo. Ale co do tego ma "Ziniol"?

Od swych najmłodszych lat, "Ziniol", jak również jego spin offy (np. zin "Szalet") czy też zaprzyjaźnione ziny, w których redaktorowi zdarzyło się publikować ("Vormkfasa Classic"), przekazywały treści solidaryzujące się z piosenkami Muńka i wykazywały duże poparcie dla zespołu. Z racji tego, że są to twory już nieco zapomniane, nie będę wymieniał artykułów i komiksów poświęconych T.Love, ale w zamian proponuję podążenie następującym tropem, który powiązany jest z jedną z piosenek z płyty "King", jednym z komiksów godai'ego i sarej oraz jednym z bohaterów serialu komiksowego "Dom żałoby".

Druga informacja: aktywizacja czytelników z poprzedniego wpisu zbiera swoje żniwo w stopniu zadowalającym. Konkurs, w którym można wygrać komiksy Egmontu potrwa jeszcze do 10 listopada. Wtedy ogłosimy zwycięzcę (lub zwycięzców), jak również rozpoczniemy stopniową sprzedaż informacji na temat zawartości "Ziniola" nr 3.

3 komentarze:

gili pisze...

godai'ego i sarej - bez a. Sarej to kobieta.

Ziniol pisze...

no przeż tak stoi:)

pjp pisze...

Szymon Holcman gwiazda jutuba! Rośnie nowy Kononowicz :D.