Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 1 sierpnia 2018

Ostatni dzień przedsprzedaży ziniolowych frykasów

To już ostatni dzwonek na zakup Ziniola 53, Ziniola 54 i albumu Dolores w przedsprzedaży po atrakcyjnej cenie. Po zebraniu zamówień oszacujemy nakład i puszczamy produkcje do druku. Uwaga! Później może nie być! A jeśli będą, to za nie wiadomo jakie pieniądze! Przedsprzedaż trwa do północy. Zainteresowanych prosimy o kontakt: ziniolzine@gmail.com
Ziniol # 53 to 32 strony formatu B5 z kolorową okładką (a na niej Paradax i Brendan McCarthy), czarno-białym wnętrzem i komiksami duetów Peter Milligan/ Daniel Chmielewski, Scott Lobdell/ Maciej Pałka, Dominik Szcześniak/ Marcin Rustecki, Jerzy Łanuszewski/ Dominik Szcześniak oraz Sławek Lewandowski/Sławek Lewandowski. Ponadto, w części publicystycznej przyglądamy się twórczości Petera Milligana, gościa tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. 
Cena z odbiorem podczas MFKiG = 12 zł.

Ziniol # 54 to 32 strony formatu B5 z kolorową okładką Krzysztofa Prosiaka Owedyka, czarno-białym wnętrzem i komiksami takich autorów jak Marcin Rustecki, Mateusz Skutnik, Wojciech Stefaniec, Krzysztof Owedyk, Sławek Lewandowski, Rafał Trejnis, Grzegorz Pawlak, Otoczak, Piotr Machłajewski. 
Zero publicystyki. 
Cena z odbiorem podczas MFKiG = 12 zł.
Dolores to kolejny album duetu Rust/Szczez. 80 czarno-białych stron w twardej oprawie za 40 złotych narysowanych przez mistrza ołówka i legendę TM-Semic. 
Przykładowe plansze można znaleźć tutaj
Istnieje również możliwość zamówienia komiksów z wysyłką pod wskazany adres.

Brak komentarzy: