Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 15 października 2010

Kibicujemy (40)

Autor: Dominik Szcześniak Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym - jak w każdy roboczy dzień tygodnia - zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Kibicujcie!

Czasem bywa tak, że np. w części Gliwic brakuje prądu i pojawia się awaria serwera. W takich sytuacjach kibicowanie nowemu twórcy i równie nowemu komiksowi należy przełożyć na inny dzień. W związku z tym uskuteczniamy mały szacher-macher - to, co miało pojawić się w poniedziałek, ujrzy światło dzienne dzisiaj, a dzisiejsze kibicowanie, któremu plany popsuła awaria, mam nadzieję zaprezentować wam w poniedziałek.

"Ostatni wynalazek" znalazł się niemal na tuszowym półmetku, w związku z czym poniżej znajdziecie kolejne grafiki autorstwa Rafała Trejnisa. One nie potrzebują komentarza. Zobaczcie, co się dzieje:
Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

5 komentarzy:

Marcin Łuczak pisze...

Kadr z samym szkicem bardzo fajnie zrobiony. Wydaje mi się, że kreska Rafała traci trochę na tuszowaniu, ale to chyba w większości przypadków tak jest.

Mikołaj Ratka pisze...

Wg mnie jego rysunki tracą na rastrach. A tak, jak powyżej, jest po prostu super.

Maciej Pałka pisze...

Moim zdaniem tracą na kolorze.
A na druku to już w ogóle tracą najwięcej.

Dominik Szcześniak pisze...

We wszystkich postaciach o których mówicie Rafał niebawem się pojawi. Poza szkicową. A swoją drogą ciekawa byłaby opcja "szkic-Rafał, tusz-ktoś inny", hm?

Rafał T pisze...

Dzięki za uwagi. W związku z powyższym następne komiksy będę robił metodą drzeworytu;]