Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 4 października 2010

Kibicujemy (31)

Autor: Dominik Szcześniak Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym - jak w każdy roboczy dzień tygodnia - zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Kibicujcie!

Do tej pory plansze, jakie Rafał Trejnis wytworzył specjalnie dla potrzeb albumu "Ostatni wynalazek" mieliście okazję oglądać jedynie w wersji kolorowej, czyli takiej, w jaką wyposażony zostanie cały komiks. Takich plansz, póki co, jest niewiele. Znacznie mniej niż tych, które są w szkicu, bądź które zostały przez rysownika poinkowane. Dzisiaj prezentujemy stronę przedstawiającą bohaterów komiksu - trzech młodych, butnych młodzieńców: Kazika, Pietruchę i Wacka - w pewnej akcji...
Gołe baby i skryte palenie papierosów... myślicie, że to wszystko? A gdyby dodać do tego podziemia szpitala psychiatrycznego, opanowanych rządzą władzy nad światem nazistów, tajemniczy pojazd latający i mocny wątek miłosny? Zajrzyjcie za tydzień, a opowiemy wam więcej na temat komiksu, który już na początku przyszłego roku zagości na księgarskich półkach.

Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: