Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

niedziela, 24 czerwca 2018

Ziniol nr 53 - zapowiedź i przedsprzedaż

Dziś, 24 czerwca, Peter Milligan obchodzi urodziny. Wszystkiego najlepszego, Peter! Ta szczególna okoliczność to świetna okazja do podzielenia się kilkoma niezłymi niusami:
Po 9 latach Peter ponownie odwiedzi Polskę. Będzie gościem Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w dniach 14-16 września 2018 roku.
W związku z tym faktem, podczas MFKiG do sprzedaży trafi nowy, 53. numer Ziniola. Znajdzie się w nim stworzony specjalnie na potrzeby naszego magazynu komiks Ostatnia powieść Jamesa Joyce'a, narysowany do scenariusza Petera Milligana przez Daniela Chmielewskiego. Ponadto, Z#53 zawierał będzie bogaty blok publicystyczny poświęcony pracom Milligana. A na okładce znajdzie się rysunek wieloletniego współpracownika scenarzysty - Brendana McCarthy'ego. Będą również komiksy polskich autorów - ich nazwiska ujawnimy niebawem.
Ziniol nr 53 zostanie wydany jak za dawnych lat - własnym sumptem jako 32-stronicowy czarno-biały zeszyt z kolorową okładką. Cena: 12 złotych (z odbiorem na MFKiG), 20 złotych (wysyłka). Nakład: limitowany. Przedsprzedaż (trwa do 1 sierpnia): ziniolzine@gmail.com

UWAGA! Do Ziniola można sobie oczywiście dorzucić egzemplarz Dolores!

Brak komentarzy: