Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 10 września 2018

Z#53, 54 i Dolores na MFKiG

Już wszystko wiemy!

Po odbiór zamówionych Zinioli i albumu Dolores zapraszamy przede wszystkim na spotkanie w niedzielę o 11:15 ("Dolores" i inne sprawy - spotkanie z autorami; SALA B – Stadion Miejski, poziom 0 - sala złota). Ponadto komiksy będzie można odebrać podczas sesji autografowych na płycie głównej Atlas Areny - w sobotę o 12:00 mazał będzie Dominik Szcześniak, a w niedzielę o 14:00 - Marcin Rustecki.

Bardzo miło będzie nam spotkać się z Wami na powyższych eventach. Jednak wiemy, drodzy Czytelnicy, że grafik będziecie mieli napięty, w związku z czym będzie nas można również spotkać na wesołym stoisku BUM Projekt/ ATY. Tam też dostępne będą nasze frykasy przez cały czas trwania imprezy. Na pewno się znajdziemy!

Ale to nie wszystko. Z racji tego, że w Ziniolach pojawiła się plejada polskich i zagranicznych autorów, pragniemy donieść, że najbardziej wytrwali Czytelnicy będą mogli zgromadzić autografy od większości z nich. Spodziewamy się obecności na imprezie takich autorów jak: Peter Milligan i Daniel Chmielewski, Maciej Pałka, Mateusz Skutnik, Krzysztof Owedyk, Grzegorz Pawlak, Sławek Lewandowski, Jerzy Łanuszewski, Michał Misztal, Maria Lengren, Piotr Machłajewski. Jednak UWAGA! Istnieje prawdopodobieństwo, że tak ogromna grupa twórców zabazgra Wasze egzemplarze Zinioli doszczętnie, dlatego zalecamy zakup dwóch egzemplarzy każdego numeru!

To jeszcze nie wszystko. Na hasło "Krezent" wypowiedziane na stoisku podczas zakupu Ziniola#54, pierwszych 20 kupujących otrzyma prezent - zina pod tytułem Krezent autorstwa Otoczaka!


Przybywajcie!

Brak komentarzy: