Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 17 grudnia 2013

Kibicujemy (371)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty! 
Długo stał w miejscu, a kiedy ruszył to z kopyta - "Benedykt Dampc i Skarb Piratów" zbliża się do ostatniej kreski i kropki. O stanie prac nad tworzonym do scenariusza Jerzego Szyłaka komiksem, raportuje rysownik Grzegorz Pawlak:
Benedykt Dampc prze do przodu. Aktualnie skończone jest 40 stron. Reszta materiału grzecznie czeka na skończenie. Gotowy jest storyboard i wstępne szkice. Poprzednio pisałem o tym, że całość zamknie się w 46 stronach, ale to się jednak zmieniło. Nowa liczba obwieszczająca deadline to: 50. Łącznie ze stroną tytułową album będzie miał 52 strony. Pracy do wykonania zostało nieco więcej, ale dzięki temu będzie się prezentować jeszcze lepiej (mam nadzieję :D). Premiera albumu, jak zakładałem, miała się odbyć w okolicach FKW. Niestety z pewnych względów zostanie przeniesiona na inną porę. Jaką? Na razie nie ma nic pewnego. 
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku z placu boju: Benedykt Dampc i Skarb Piratów!

Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Rafał Szłapa

Brak komentarzy: