Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 5 września 2011

Kibicujemy (199)

Autor: Dominik Szcześniak Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym - jak w każdy roboczy dzień tygodnia - zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do pracy, wspierania w trudzie rysowania, wymyślania pomysłów, czy pisania scenariuszy! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!

Bler 2 pojawi się na eMeFKa. Kontynuujemy więc tradycję i kibicujemy albumowi Rafała Szłapy. Autor rozpoczął już akcję promocyjną w Internecie, a jej efekty można zobaczyć w wielu miejscach. Specjalnie dla nas natomiast wypowiedział się sponsor i wydawca komiksu, Luigi Vercotti. Aby wgłębić się w jego słowa zalecamy powiększenie poniższego paska:
Blerowi wciąż będziemy kibicować. I nie tylko kibicować, o czym - mam nadzieję, przekonacie się już niebawem.
Nieustannie kibicujemy również projektowi, który zapowiada się na najciekawszą i najważniejszą premierę tego roku - "Szelki" Jerzego Szyłaka i Wojciecha Stefańca trafią do dystrybucji już za niecały miesiąc. W oczekiwaniu na ten moment, zerknijcie na najświeższe materiały dotyczącego komiksu:
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

2 komentarze:

Daniel Gizicki pisze...

jestem fanem Luigiego! Może by tak o nim jakiś album (albo fotokomiks)?

Anonimowy pisze...

No bo jak nie lubić Lu?
Problem w tym, że na stanowisko wydawcy Blera przyszedł on prosto z Monty Pythona, gdzie zajmował się nie mniej karkołomnymi jak wydawanie w Polsce komiksów sprawami, choćby na przykład słynną próbą przeskoczenia przez kanał La Manche...
http://www.youtube.com/watch?v=otTRSTW7j0Y
(oglądać od 2:08)