Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 19 listopada 2008

Ziniolowe różności

Autor: Dominik Szcześniak

*To, co zapowiedzieliśmy we wrześniowym "Ziniolu" stało się jawą: "Mikropolis: Przewodnik Turystyczny" doczeka się grudniowej reedycji. Dennis Wojda ujawnił zremasterowaną okładkę albumu. Zainteresownych tematem zapraszamy do "Ziniola" nr 2 na stronę 49, gdzie przeczytać mogą t
ekst "Tajemnica miasteczka Mikropolis", ogarniający materiały dotyczące komiksów Dennisa Wojdy i Krzysztofa Gawronkiewicza, które ukazały się dotychczas.
*Stefan Stefaniec, Wojciech Stefaniec i Dominik Szcześniak są autorami komiksu "Tunel", będącego swoistym intro do nowej, pięcioodcinkowej serii, która zagości na łamach naszego magazynu. Klimat magii i grozy, jakim przesiąkniety jest komiks, w kolejnych odcinkach postarają się przedstawić czytelnikom różni rysownicy. Na załączonym obrazku główny bohater serii, Oswald Sue.*Uwaga na grudniową "Nową fantastykę". Na jej łamach zagości dwuplanszówka współautora komiksu "Fotostory" - Rafała Trejnisa. Jej tytuł to "Kapitan Orion. Rozkaz: Apokalipsa"". Full kolor i HD!
Poniżej natomiast czarno - biały kadr z trzeciego odcinku "Fotostory", który będziecie mogli przeczytać już w grudniowym numerze "Ziniola"


Brak komentarzy: